Bursa Arzum Evden Eve Nakliyat

Bursa ARZUM EVDEN EVE NAKLİYAT olarak, evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe Türkiye’nin ve Bursa’nın önde gelen firmalarından biriyiz.

Nakliye sektöründe 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Aldığımız her taşımacılık işinde profesyonel hareket ederiz.

Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar, ekspertizler, nakliye araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Deneyimli ve güvenilir kadromuz ile Türkiye’nin her şehrinden her şehrine evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat ve kurumsal nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

Kalite Politikamız müşteri memnuniyeti, zamanında ve doğru hizmet, hizmet devamlılığı sağlamak için ekonomik fiyat politikası uygulamaktır. Yaptığımız taşımacılık hizmetinde güven vermek en temel ilkemizdir.

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, amacımız ise günümüz şartlarına daima ayak uyduran ve eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve kaliteli bir nakliyat şirketi olarak bu piyasada var olmaktır.

Verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu ve taşıdığımız eşyanın kıymetini bilerek, öncelikli olarak güvenlik tedbirini elden bırakmadan ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.

Erken Rezervasyon İndiriminden Yararlanmak İster misiniz ?

Gelecek tarihteki taşınma planınız hakkında, sizinle görüşmek için sabırsızlanıyoruz.

bursa evden eve nakliyat firmalari
bursa evden eve taşımacılık

Özenle Paketleme

Demonte gerektiren mobilyalarınız dikkatlice sökülerek özenle paketlenir. Eşyalarınız özel ambalaj malzemleremiz ile muntazam bir şekilde paketlenir.

Kusursuz Taşıma

Özel ekipnalarımızıla ve asansörlerimizle eşyalarınız kusursuzca araca nakledilir. Böylece eşyalarınızın zedelenme riski minimuma iner.

Zamanında Teslimat

Profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde, nakliyeniz zamanında ve güvenli bir şekilde gerçekleşmiş olur. Arkamızda bıraktığımız mutlu yüzler hizmet anlayışımızın eserleridir.